XMAS 2020: Javowy poradnik prezentowy

Czasami wybór prezentów bywa problematyczny, czasami spraw przed świętami jest do załatwienia tyle, że nie mamy czasu na długie poszukiwania. Dlatego wyszliśmy na przeciw Waszym potrzebom i przygotowaliśmy Javowy poradnik prezentowy. Pamiętajcie – kawa to zawsze dobry pomysł na prezent!

GOOD COFFEE IS A HUMAN RIGHT®      

Świąteczne zestawy prezentowe

W tym roku przygotowaliśmy do wyboru trzy zestawy prezentowe. Takie magiczne pudełko, z którym już nic nie trzeba robić, bo dostajecie elegancko zapakowane produkty, a w środku wszystko pięknie owinięte czerwoną bibułą. 

Zestaw świąteczny 01

W tym zestawie znajdziecie:

Cena zestawu: 60 pln

Zestaw świąteczny 02

W skład zestawy wchodzą:

  • kawa Gwatemala Santa Rosa 250 g
  • Kawiarka Ilsa Napoletana Diamante 6 cups
  • Mumbai Chai 200 g
  • Javowe krówki kawowe

Cena zestawu: 60 pln

Zestaw świąteczny 03

A w tym zestawie mamy:

Cena zestawu: 75 zł

Tasting box dla prawdziwego konesera albo dla niezdecydowanego kawosza

Nie możesz się zdecydować, którą kawę z naszej oferty wybrać? Nie wybieraj, przecież możesz zamówić nasz Tasting Box. Zestawy testowe mamy w dwóch profilach palenia: do metod przelewowych i do espresso. W środku znajdziecie aż 5 różnych kaw w opakowaniach po 100 g, w tym nasza grudniowa kawa miesiąca. Fajnie, nie?

Voucher do Java Univeristy

Podarowanie komuś solidnej dawki wiedzy i rozwoju, to chyba najlepszy prezent, jaki można podarować. To coś, co zostanie z kimś na długo, pomoże w codziennym życiu, a może nawet w pracy. No bo umiejętność zaparzenia dobrej kawy przydaje się naprawdę wszędzie. Nauczymy parzyć kawy tak dobre, jak w ulubionej kawiarni obdarowanej osoby. W ciekawy sposób przedstawimy wiedzę teoretyczną, opowiemy o sensoryce, nauczymy po mistrzowsku spieniać mleko. Przez to prezentowe doświadczenie poprowadzi nasz Head Trainer Java University Łukasz Stępniak, który do każdej szkolonej osoby podchodzi w sposób indywidualny, dobierając program do posiadanej już wiedzy i umiejętności. W tym szczególnym czasie najbardziej polecamy szkolenie Master Brewer Online i szkolenia indywidualne. 

Subskrypcja kawowa

Subskrypcja kawowa to taki prezent na długo, z kategorii bardzo wygodnych, bo nawet nie musisz wychodzić z domu, żeby go komuś wręczyć. Co miesiąc wyślemy kawę pod wskazany przez Ciebie adres lub do paczkomatu. Co miesiąc będzie to inna kawa z segmentu Specialty Coffee, dostępna w dwóch profilach palenia: pod metody przelewowe lub pod espresso/kawiarkę. Czas trwania subskrypcji wybierasz Ty – może być to 3, 6 lub 12 miesięcy. 

Mała rzecz, która przyda się każdemu

Prezent dla kawosza wcale nie musi być kawą. Bardzo ciekawym pomysłem jest kubek termiczny. Prawdziwą przydatność takiego kubka odkrywamy dopiero, kiedy stajemy się jego posiadaczami. Wtedy już nie wyobrażamy sobie jakiejkolwiek wycieczki bez gorącej przez długie godziny kawy w naszym kubku. A przy okazji jest to sposób less waste na kawę na wynos z kawiarni, często też spotkać można zniżki na kawę z tytuły posiadania własnego kubka! W naszym sklepie internetowym znajdziecie spory wybór kubków termicznych japońskiej firmy Kinto.

Kolejną przydatną opcją jest pojemnik próżniowy na kawę. Kawa jako surowiec delikatny wymaga odpowiedniego przechowywania. Ten oferowany przez nas posiada dwustronnie działający wentyl (który działa podobnie jak ten w opakowaniach na kawę) czyli uwalnia naturalne gazy oraz blokuje dostęp powietrza, dzięki czemu utrzymuje świeżość kawy na dłużej.

Ty zamawiasz dla swoich bliskich – my wysyłamy!

Rzeczywistość jest, jaka jest. Nie będziemy się rozwodzić na ten temat. W tym roku pewnie część z Was nie będzie miała możliwości zobaczenia swoich bliskich osobiście. Dlatego wychodzimy z inicjatywą prezentową! Chcesz obdarować swoich przyjaciół dobrą kawą? Podczas zakupów na naszej stronie w komentarzu do zamówienia napisz pod jaki adres mamy wysłać prezent, dorzucimy spersonalizowaną kartkę z życzeniami i prezent gotowy!

Nie pozostaje nam nic innego, niż życzyć Wam udanych i przemyślanych świątecznych zakupów. Nie zapomnijcie zrobić też prezentu dla siebie!

HO-HO-HO